tga
11 بهمن 1401 - 22:10

۴۲ پروژه عمرانی دهه فجر در جویبار افتتاح می شود

جویبار- فرماندار جویبار از افتتاح و کلنگ‌زنی ۴۲ پروژه عمرانی طی دهه فجر در شهرستان خبر داد و اعتبار آن را بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، کمال رستمعلی شامگاه سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به برنامه‌های دهه‌ی مبارک فجر در شهرستان جویبار گفت:
بیش از ۱۰۰ عنوان برنامه در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی در جویبار در دستور کار ما قرار دارد و با تشکیل کارگروه‌های متعدد برنامه‌های متنوعی اجرایی خواهد شد.
فرماندار جویبار افزود: امسال ۴۲ پروژه در دهه‌ی مبارک فجر انقلاب اسلامی با اعتباری بالغ بر یکصد میلیارد و ۶۷۳ میلیون تومان در شهرستان جویبار افتتاح و یک پروژه خانه بهداشت کیامحله با اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیون تومان کلنگ‌زنی می‌شود.
فرماندار اهم پروژه‌های دهه فجر امسال در جویبار را در حوزه جهاد کشاورزی، راهداری، ورزش، بهداشت و درمان، کمیته امداد، حوزه شهری و خدماتی، آموزش و پرورش، برق، آب منطقه‌ای، بهزیستی، مخابرات، توسعه‌ی روستایی در حوزه بنیاد مسکن، گازرسانی، پایش تصویری، و… عنوان کرد.
وی یادآور شد: در دهه فجر امسال باید در راستای جهادتبیین و بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی از همه ظرفیت‌ها استفاده و برای رفع مشکلات و امیدآفرینی در جامعه تلاش کنیم.
مقام عالی دولت در شهرستان؛ از برگزاری جلسه‌ی شورای اداری با حضور همه‌ی مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان و میز خدمت روز جمعه ۱۴ بهمن در محل مصلی الغدیر جویبار خبر دادو خاطر نشان کرد: هم‌چنین برنامه‌ی یادواره شهدای والامقام دانش‌آموز، برنامه‌های فرهنگی و قرآنی در سطح شهرها، بخش‌ها و روستاهای شهرستان جویبار پیش بینی گردید که جزو عناوین بیش از صد برنامه‌ای است که انشاالله در این ایام الله دهه‌ی مبارک فجر اجرایی خواهد شد.
منبع: مهر
شناسه خبر: 1011361